ПРО КОМПАНІЮ

ЗАХІДЕНЕРГОСЕРВІС – це  спеціалізована компанія, яка виконує повний комплекс проектних та електромонтажних  робіт. Великий досвід нашої компанії дозволяє виконувати електромонтажні роботи любої складності: від невеликих приватних замовлень до реалізації великих об’єктів в цивільній, промисловій та сільськогосподарський сфері. Вся робота виконується так, щоби Ви змогли на протязі багатьох років насолоджуватися комфортом та безпекою, не згадуючи про перебої в роботі електромереж.
Одною з головних переваг компанії є виконання повного комплексу електромонтажних послуг: від проектування до здачі виконаного об’єкта в експлуатацію. Це дозволяє швидко реагувати на зміни умов виконання електромонтажу, своєчасно вносити в проект необхідні зміни та поправки, узгоджувати їх зі всіма зацікавленими організаціями.
Компанія ЗАХІДЕНЕРГОСЕРВІС працює в сфері електромонтажних робіт з 2008 року та за цей час придбала значний досвід в проектуванні та монтажі. За період діяльності компанії було реалізовано більше сотні проектів різного рівня складності.

Компанія ЗАХІДЕНЕРГОСЕРВІС пропонує реалізацію наступних видів робіт:

  • Внутрішні розподільчі мережі електропостачання промислових та цивільних об’єктів;
  • Мережі внутрішнього та зовнішнього освітлення;
  • Повітряні та кабельні лінії електропередач напругою 0.4-10 кВ;
  • Трансформаторні підстанції всіх типів та модифікацій;
  • Розрахунок, комплектація та монтаж щитового обладнання;
  • Проектні та пусконалагоджувальні роботи.