ВНУТРІШНІ ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

Компанія ЗАХІДЕНЕРГОСЕРВІС виконує повний спектр послуг по проектуванню та електромонтажу електроустановок, електромонтажним роботам любої складності, узгодженню проектів та сдачею їх в експлуатацію, комплектацію об’єктів електрообладнанням провідних виробників, має атестованну електролабораторію.

ЗАХІДЕНЕРГОСЕРВІС має всі необхідні ліцензії та дозволи на проведення елктромонтажних робіт. Наші висококваліфіковані спеціалісти: електромонтажники, монтажники, інженери – мають великий досвід роботи, що дозволяє нам виконувати роботи з індивідуальним підходом до кожного об’єкту та виконувати їх якісно та в зазначені замовником терміни.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці компанії забудовників та будівельні компанії, яким необхідний надійний партнер, здатний якісно і в строк виконати електромонтажні роботи. Ми готові взяти на себе функції субпідрядника на великих будівельних об’єктах для проведення електромонтажних робіт, таких як прокладка кабелю і електромонтаж обладнання промислових підприємств, монтаж електропроводки в складських і торгових приміщеннях та електрифікація офісних і житлових будівель.