ВИГОТОВЛЕННЯ КАБЕЛІВ

Розуміючи, що на сьогоднішній день на ринку є велика кількість виробників кабельно-провідникової продукції, ми для себе чітко визначили безкомпромісний шлях, яким ідемо на зустріч нашому покупцю.

Тому основним нашим пріоритетом є – якість, а основною цінністю нашої компанії є люди – висококваліфікований персонал об єднаний єдиною ціллю створення високоякісної продукції.

Вся наша продукція сертифікована державною системою сертифікації Укр СЕПРО та повністю відповідає всім вимогам якості ГОСТ 16442-80, ДСТУ 4809:2007, ГОСТ 7399-97.

Завдяки високоякісній сировині від провідних українських і європейських виробників, що використовується для виробництва ізоляції і оболонки, продукція дозволяє здійснювати монтаж, зберігаючи свої характеристики при різних температурних режимах.

Для виробництва кабельно-провідникової продукції, використовується тільки найкраща мідь класу “А”, що містить 99,93% міді, це забезпечує максимальну провідність і дає мінімальний питомий опір. Тільки якісна мідь гарантує найвищі еластичні характеристики продукції.

На підприємстві впроваджено триструменеву систему контролю якості:

  • перевірка якості вхідної сировини,
  • система перевірки кабелю напругою на лінії виробництва,
  • контроль якості кінцевої продукції.

Використання сучасних технологій, постійне навчання та підвищення кваліфікації персоналу, повсякденний, прискіпливий контроль якості сировини дозволяють нам гарантувати те,
що в кінцевому результаті ви отримаєте продукт, що відповідає не лише вітчизняним, але й європейським стандартам якості.